Anoreksja jest zaburzeniem, w którym dana osoba będzie unikać jedzenia i jeść jak najmniej, aby uniknąć wadze. Jest zwykle u ludzi młodych, najczęściej w trakcie etapów dojrzewania. Anorexic poszczególnych cierpi z powodu intensywnych kwestii odchudzania. Ich ciała jest zazwyczaj 15% poniżej idealnej wagi. Anorektycy są bardzo chudy, ale nadal wierzę, że ma nadwagę. Krótko mówiąc, mają obawy przed tłuszczu. Dlatego właśnie rozwijanie błędnych nawyków diety. Anoreksja jest bardziej powszechne w dorastających dziewcząt niż u chłopców. Tylko 10% wszystkich pacjentów anoreksja to mężczyźni.

Anorexic uważa, że ma nadwagę, nawet jeśli jest ona poważnie cienkie lub jest już bardzo chory. Co gorsza, może ona stać na skraju śmierci z powodu jej stanu. Anoreksja jest bardzo często dla osób z wysoką pozycję społeczno-ekonomicznych. Osób, które żyją w świecie, gdzie ludzie wokół nich są chude rozwijają anoreksja. Tancerzy, modeli, aktorek i zwykle cierpią z powodu tej choroby. Jadłowstręt psychiczny jest to kwestia zdrowia, która obejmuje osoby neurobiologiczne, psychologiczne i socjologiczne aspekty. I warunkiem jest to, że może prowadzić do ciężkich powikłań, takich jak śmierć.

Objawy anoreksji

Tak jak każda inna choroba, jadłowstręt psychiczny ma różne objawy, chociaż część pacjentów nie występują żadne z nich w ogóle. Pierwszym objawem jest niekonsekwencja wagi jednego z jej wieku, budowy, i wysokość.

Inne objawy anoreksji są:

1) brak miesiączki przez 3 kolejne miesiące 2) Odmowa jedzenia w publicznych 3) Lęk 4) Słabość 5) kruchości skóry 6) Duszność 7) Nieprawidłowe obsesja na temat spożycia kalorii

Objawy anoreksji można zaobserwować fizycznie, behawioralnie, emocjonalnie i psychicznie. Anoreksja może być związana zmniejszony przepływ krwi w płatach skroniowych z powodu głodu. Objawy anoreksji w jednym z cechami fizycznymi można łatwo określić. utrata masy ciała Extreme, zahamowania wzrostu, zmniejszenie metabolizmu, przerzedzanie się włosów, stale uczucie zimna, zaparcia i to tylko niektóre z typowych problemów wystawione przez anorexic pacjentów.

Psychologicznych objawów anoreksji to perfekcjonizm, zniekształcony obraz ciała, złe spojrzenie, i obsesyjne myśli o jedzeniu i wadze. Na emocjonalny, objawy anoreksji jest niska samoocena, fobia nadwagi, depresji klinicznej, i wahania nastroju. Nadmierne ćwiczenia fizyczne, ograniczenie żywności, omdlenia, samookaleczenia, tendencje samobójcze i stale trzeba zważyć są objawy tego zaburzenia w zachowaniu proporcji.

Anoreksja przyczyny

Nie ma określonej przyczyny anoreksji, która została ustalona. Jednakże, badania w dziedzinie medycznej i psychologicznej stale bada możliwe przyczyny tego zaburzenia.

Anoreksja zaczyna się zwykle ciśnienie jest cienki i atrakcyjne. Eksperci twierdzą, że warunek ten może być spowodowany przez zaburzenia w rodzinach pacjentów z anoreksją. Jednego rodzaju dysfunkcji w rodzinie jest współzależność. W takim przypadku członkowie rodziny nie mogą znaleźć swojej własnej tożsamości jako jednostki. U dzieci, zaburzenia mogą być obawy o dorastaniu.

Jak leczyć Anorexia

Tak jak wszystkie inne zaburzenia jedzenia, brak apetytu nie wymaga hospitalizacji - z wyjątkiem przypadków, w których utrata wagi ciężkiej obserwuje, co prowadzi do zaburzeń funkcji narządów. Szpital dla leczenia anoreksji koncentrują się na zastąpienie ważnych składników odżywczych w ciele pacjenta. Pacjentów w celu uzyskania 02:59 funtów na tydzień w celu rozwiązania problemu. Ogólnego traktowania anoreksja dotyka na przyrost masy ciała. Warunkiem jest to, że może być leczona przez lekarza lub psychologa klinicznego, w zależności od progresji choroby.

Abortion Clinic , została założona przez dr James Pendergraft. Nasze EPOC Aborcja Clinic oferuje najnowsze, najbezpieczniejsze i najbardziej zaawansowanych technik do zapewnienia nie chirurgiczne, medyczne i chirurgiczne metody aborcji, w tym tabletka aborcyjna na Florydzie. W celu uzyskania dalszych informacji, w tym planowania rodziny, odwiedź naszą stronę internetową premierę. www.womenscenter.com