Polip szyjki macicy to nowotwór łagodny, że znajduje się na powierzchni kanału szyjki macicy. Mogą one powodować nieregularne krwawienia, ale często nie wykazują żadnych objawów. Przyczyną tego rodzaju raka nie jest w pełni zrozumiałe dla ekspertów. Może to wynikać z zakażenia lub długi okres lub przewlekłe stany zapalne, zaburzenia reakcji na wzrost poziomu estrogenów, w zatoru naczyń krwionośnych w kanale szyjki macicy.

Rozpoznanie polipów szyjki macicy jest stosunkowo łatwe, ponieważ mogą one być łatwe do zauważenia przez lekarza. Wydają się być gładkie łodygi z kolor czerwony lub fioletowy i nie wystają z kanału szyjki macicy.

Objawy wspólne

Normalnie nie byłoby objawy polipów szyjki macicy, ale czasem ta choroba będzie się charakteryzować:

* Nieprawidłowe krwawienia z pochwy, która ma miejsce między miesiączki, po menopauzie, po stosunku płciowym oraz po douching. * Polipy szyjki macicy może być zapalenie, ale rzadko się zarazić * Rażąco ciężkie okresy lub menorrhagia * białej lub żółtej wydzieliny, często nazywane leucorrhea * Jest tylko kilka znanych objawów tego zakażenia, a czasem są nawet niezauważalne. Kobieta musi mieć rocznej kontroli do oceny jej zdrowia reprodukcyjnego.

Czynniki ryzyka i środków zapobiegawczych

* Po czynnikiem ryzyka wzrostu polipów szyjki macicy u kobiet z cukrzycą i nawracające zapalenie pochwy i szyjki macicy. polipy szyjki macicy nigdy nie nastąpić przed rozpoczęciem miesiączki. Jest zwykle u kobiet w wieku rozrodczym. Najbardziej podatnych na chorobę są kobiety w wieku od 40 do 50 lat. Mówi się też, że polipy szyjki macicy można znaleźć na temat wpływu, która uruchamia produkcję hormonów. Kobiety w ciąży mają większe ryzyko ze względu na zmiany w poziomie hormonów, prawdopodobnie ze zwiększonej produkcji hormonów krążących też. * Nie są to środki, które mogą zapobiec infekcji i są to: * Noś majtki z bawełny lub rajstop z krocza bawełny. Zapobiega to gromadzeniu się nadmiaru ciepła i wilgoci. Ciepła i wilgotności sprawia, że kobiety podatne na infekcje pochwy i szyjki macicy. * Czy twój partner nosi prezerwatywy każdym stosunku. Minimalizuje to ryzyko zakażenia przenoszone drogą płciową.

Polipy szyjki macicy leczenie

* Dzięki prostej operacji, polipy szyjki macicy może być usunięta. Polip zostanie skręcona i delikatnie usunąć podczas operacji. W jednej metody chirurgiczne ciąg załączony jest wokół podstawy pędu i jest odcięty. Bazy zostaną usunięte przez elektrokoagulacji czy laseroterapii. Po operacji, pacjenci są poinformowani o antybiotyków, nawet jeśli nie ma objawów zakażenia. Niektóre polipy szyjki macicy niekoniecznie nowotworowych, ale nadal są wysyłane do laboratorium w celu dalszej analizy. Również, jest to raczej niemożliwe, aby polipy odrastają, ale są przypadki nawrotu.

Ft. Lauderdale Women's Clinic , została założona przez dr James Pendergraft. Nasze Ft. Lauderdale kliniki aborcyjne oferuje najnowsze, najbezpieczniejsze i najbardziej zaawansowanych technik do zapewnienia nie chirurgiczne, medyczne i chirurgiczne metody aborcji, w tym tabletka aborcyjna w Ft. Lauderdale. W celu uzyskania dalszych informacji, w tym planowania rodziny, odwiedź naszą stronę internetową premierę. www.womenscenter.com