Seal on mitmeid põhjuseid, miks naine kannatab ebamugavusi tupe kuivaks. Probleemi lahendamiseks tupe kuivus, aga saab hõlpsasti teha mõni lahendusi ükski asi, mida tekitada sellise probleemi võib. Lahendusi naine võib tööle sattunud tupe kuivus võivad hõlmata mitmeid parandamiseks valikuid. Seal on ravi, mis töötab kasutada teatavaid ravimeid, muutused dieedis, elustiili muutus, ravimtaimi ja isegi terviklikku või ayurvedic strateegiaid.

Tupekuivus Solutions

Kui silmitsi vasturääkivus kutsus tupe kuivus, naine leida lahendusi sellise probleemi mõni neist ravi ning õiguskaitsevahendeid. Parandamiseks valid võib üht või mõlemat järgmistest:

Hoidu hüdreeritud. See on ilmselt üks lihtsamaid lahendusi sellele probleemile. Vesi on peamine koostisosa käesoleva õiguskaitsevahendile ja nende vältimise veetustades joogid nagu alkohol ja kofeiini jooke, nii palju kui võimalik, võib aidata hoida tupe kuivus kaugusel. Kui te põete kroonilist dehüdratsioon, võib tekkida vajadus otsida muid lahendusi sellele probleemile.

Vali oma naiseliku hügieenitooted hoolikalt. Valides toodete puhastamiseks tupe piirkonnas, veenduge, et valisid pH-tasakaalustatud tooteid, mis on puudu keemiline deodorandid või antibiootilised ained. Kasutamise mullivannide, naiselik hügieeni pihustid ja muud sarnased tooted tuleks ka vältida. Isegi douches tuleks vältida, kui arst nende kasutamine kuivatamine tupe ravi.

Mida sa sööd mõjutab teie tupe kuivaks. Mõned naised ei tea, et see, mida nad söövad, võivad mõjutada loomine östrogeenid, mis omakorda võib mõjutada teie tupe niiskust tasanditel. Tasakaalustatud toitumise, mis sisaldab terve summa terve rasvad samuti teiste toitainete keha vajab aitab hoida niiskuse taset tavapärase taseme.

Suurendage oma soja tarbimist. See on veel asjaolu, et paljud naised ei käimla. Soy saab aidata probleemi lahendamisele tupe kuivus, et naine kannatab abiga nn phytoestrogens. Peale soja, muude toiduainete allikatest, mis on phytoestrogens aidata võidelda tupe kuivus hulka õunad, kirsid, flaxseed, seller ja pähklid, kui nimetada mõned.

Võtke teatud toidulisandid aidata tupe kuivaks. On teatud toidulisandeid, mis võib aidata leevendada probleemi tupe kuivus ja võttes neid toidulisandeid saab aidata. Teatud toidulisandite, et te peaks sisaldama beeta karoteen, A-vitamiini ja vitamiini B perekond. Isegi omega-3 toidulisandeid saab aidata.

Kasuta proovitud tupe määrdeained. Füüsilised tupe määrdeained aitavad ka teid, kui kannatavad tupe kuivaks. Võid proovida kasutada väikeste soomuslest mõnede selliste looduslike õlide nagu viinamarja seemne õli ja magusa mandli, pärast suplust, taastamaks oma tupe loomulikku niiskust. Võite kasutada ka mõned kaubandus vees ja glütseriin-free määrdeained, mis on sõnastatud nii, et tuleb pigem oma loomuliku niiskuse.

E-vitamiin suposiidid aitab samuti. Küsige oma apteekrilt või arstile need suposiidid. Võite tegelikult osta neid niisutav suposiidid tervishoiu toidukauplused. Mõned apteegid müüvad ka neid ilma retseptita.

Ocala Naiste Kliinik , asutati dr James Pendergraft. Meie Ocala Abort Pillid pakkumine hiljemalt ohutum ja arenenumaid tehnikaid osutada kirurgia-, meditsiini-ja kirurgiainstrumendid abordi meetodid, sealhulgas abordi pill on Ocala. Lisainformatsiooni sh pereplaneerimise, külastage palun meie esietendus veebilehel. www.womenscenter.com