Gimdos polipai reiškia pernelyg ląstelių augimą, kad būtų rasti vidinės sienos gimdai. Dažniausiai tai vertinti atsižvelgiant į gimdą arba gimdos gleivinės sluoksnis, todėl ji kartais vadinama endometriumo polipai pamušalas. Dydis: nuo kelių milimetrų iki kelių centimetrų. Šios ląstelės yra pridedami prie gimdos sienos didele bazės arba plonu koteliu. Moteris gali turėti tik vieną gimdos polipas, bet numerius galima padidinti taip pat. Dauguma gimdos polipai lieka viduje gimdos, bet yra atvejų, kai jie gali išsikišti iš gimdos ar gimdos kaklelio, o galiausiai į vaginą atidarymo.

Požymius, simptomus ir rizikos veiksnius

Gimdos polipai paprastai nėra akivaizdžios jokių simptomų ir todėl jie gali būti sunku aptikti. Kai gimdos polipai ženklai yra šie:

* Nereguliarus mėnesinių kraujavimo lyg dažnas ir nenuspėjamas laikotarpių, ir šie laikotarpiai nereguliarus ilgio ir nusiminimas

* Kraujavimas tarp mėnesinių laikotarpiai

* Pernelyg sunkus menstruacinių

* Kraujavimas iš makšties net po menopauzės

Moterys turi didesnę riziką, jei jie yra nutukę, turi aukštą kraujo spaudimą, narkotikų terapija, krūties vėžys, ir jei jie būtų ar šiuo metu gimdos kaklelio polipai ir kitos makšties infekcija.

Diagnostikos ir gydymo gimdos polipų

Jei gydytojas įtaria, kad jūs turite gimdos polipai, jis ar ji atlieka bandymų serijos patikrinti šios ligos procesą. Šie tyrimai yra transvaginal ultragarsu, histeroskopija, ir kiuretažas.

* Transvaginal ultragarsu. Prietaisas bus įrašytas į vaginą ir tai bus išsiųsti garso bangų sukurti gimdos vaizdas. Dauguma gimdos polipai gali būti matomos, naudojant šį metodą.

* Histeroskopija. Tai gydymo forma, kuriame plonas apšviesta teleskopas bus įterptas per makštį ir gimdos kaklelį, o po to į gimdą. Tai leis užbaigti, gimdos patikrinimu ranka ir gydytojas galės pašalinti gimdos polipas, kai rasta.

* Curettage. Kaip histeroskopija, tai gydymo forma kurioje gydytojas įterpti ilgą metalo priemonės ir sunkiai gimdos sieneles. Bet koks polipas bus pašalintas ir pavyzdys bus renkami papildomi bandymai laboratorijoje.

Komplikacijos

Gimdos polipai paprastai nėra vėžinės, bet kai kurie iš gimdos vėžio, kad gali atrodyti kaip gimdos polipai etapuose. Štai kodėl, kai polipas pašalinamas iš gimdos, dar lab bandymai, būtini siekiant nustatyti, ar yra ląstelės, kurios yra piktybinis.

Vieni sako, kad gimdos polipai gali sukelti nevaisingumą. Ši problema vis dar reikalingi tolesni tyrimai, tačiau jei moteris turi gimdos polipai ir ji patiria nevaisingumas, iš polipų pašalinimas galėtų padidinti savo vaisingumą.

Gimdos polipų buvimas didina persileidimo nėščių moterų, apsaugą. Moterys, kurios pradeda apvaisinimą in vitro gydymą, paprastai patariama turėti gimdos polipai pašalinti prieš atliekant bet embrionų perkėlimo procedūra.

Floridos Moterų klinika , įkurta dr James Pendergraft. Mūsų abortų klinikoje Florida siūlo naujausias, saugiausias ir pažangiausias technologijas teikti ne chirurgijos, medicinos ir chirurgijos aborto metodai, įskaitant aborcyjna Floridoje. Dėl papildomos informacijos, įskaitant šeimos planavimą, apsilankykite mūsų svetainėje premjera. www.womenscenter.com