Dzemdes polipi atsaukties uz pārmērīgu augšanu šūnām, kas atrodas uz iekšējās sienas, kas dzemdē. Tas ir bieži novērots gļotādas dzemdē vai endometrija slāni, tāpēc to dažreiz sauc par endometrija polipi. Izmēri svārstās no dažiem milimetriem līdz vairākiem centimetriem. Šīs šūnas ir pievienoti dzemdes sienas ar lielu bāzi vai plānas kātiņa. Sieviete var būt tikai viena dzemdes polips, bet skaitu var palielināt too. Lielākā daļa dzemdes polipi paliek iekšpusē dzemde, bet ir gadījumi, kad viņi var izbāzt cauri atvēršanu dzemdes vai dzemdes kakla, un galu galā uz maksts.

Izkārtnes, simptomi un riska faktori

Dzemdes polipi nav parasti acīmredzamas slimības pazīmes, un tāpēc tie var būt grūti noteikt. Daži no dzemdes polipus pazīmes ir:

* Neregulāra menstruālā asiņošana, piemēram, ņemot bieža un neprognozējams periodiem, un šie termiņi ir neregulāras garums un smagums

* Asiņošana starp menstruālo

* Pārlieku smago menstruālā periodi

* Maksts asiņošana pat pēc menopauzes

Sievietēm ir lielāki riski, ja tie ir aptaukojušos, ir augsts asinsspiediens, narkotiku terapija krūts vēzi, un ja viņi ir vai patlaban ir dzemdes kakla polipi un citi maksts infekcijas.

Diagnosticēšanai un ārstēšanai Dzemdes polipi

Ja ārsts ir aizdomas, ka Jums ir dzemdes polipus, viņš vai viņa būs veikt virkni pārbaudes, lai pārbaudītu šīs slimības procesu. Šie testi ir transvaginal ultraskaņu, hysteroscopy un curettage.

* Transvaginal ultraskaņu. Ierīce tiks ievietota maksts un tas izsūtīt skaņas viļņus, lai radītu attēlu dzemdē. Lielākā daļa dzemdes polipi var vizualizēt, izmantojot šo metodi.

* Hysteroscopy. Tas ir veids, ārstēšanas kur plānas apgaismota teleskops tiks ievietota ar maksts un dzemdes kakla, un tad dzemdē. Tas ļaus pilnībā no dzemdes pārbaudi un ārsts varēs izņemt jebkurā dzemdes polips, kad atrasts.

* Curettage. Tāpat kā hysteroscopy, tas ir veids ārstēšanas kur ārsts ievietot garš metāla instrumentu un kasīšana sienas dzemdē. Jebkura polips tiks noņemts, un paraugu arī tiks savākti papildu pārbaudes laboratorijā.

Komplikācijas

Dzemdes polipi parasti nav vēža, tomēr ir daži no dzemdes vēža, kas var parādīties kā dzemdes polipus posmos. Tāpēc, kad polips ir izņemts no dzemdes, papildu laboratorijas testi ir nepieciešami, lai identificētu, ja ir šūnas, kas ir ļaundabīga.

Daži saka, ka dzemdes polipi var izraisīt neauglību. Šis jautājums vēl prasa papildu testus, bet, ja sieviete ir dzemdes polipu, un viņa piedzīvo neauglību, un polipus atcelšana varētu palielināt savu auglību.

Dzemdes polipus klātbūtne palielina arī risku, ka aborts grūtniecēm. Sievietes, kas stājas in vitro apaugļošanas ārstēšana, parasti ir ieteicams, lai būtu dzemdes polipi izņemta, pirms veic kādu embriju procedūru.

Florida Sieviešu klīnika , tika izveidots ar Dr James Pendergraft. Mūsu Aborts klīnika Florida piedāvājot jaunāko, drošāko un vismodernākās metodes, lai nodrošinātu bez ķirurģijas, medicīnas un ķirurģijas abortu metodes, ieskaitot aborts pill Floridas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, tostarp ģimenes plānošana, lūdzu, apmeklējiet mūsu pirmizrāde mājas lapā. www.womenscenter.com