Gimdos gleivinės polipai yra taip pat vadinama gimdos polipai. Tai maži ataugų, kurios auga labai lėtai, gimdos gleivinėje. Jie dideli plokščiomis pagrindo ir jie pridedami prie gimdos per pailgos stiebelis. Jie gali būti apvalus ar ovalo formos ir paprastai jie raudonos spalvos. Dideles atrodo tamsus atspalvis raudonos. Moteris gali turėti vieną arba daug endometriumo polipai, ir jie kartais išsikiša per makštį daro pilvą raižantys skausmai ir diskomfortas. Jie gali sukelti mėšlungį, nes jiems susiduriant gimdos kaklelio angą. Šie polipai gali užsikrėsti, jei jie susukti ir prarasti visus savo kraujo. Yra retų atvejų, kai šių polipų tampa vėžinėmis. Moterys, kurie juos sunku kartais pastoti.

Požymiai

Nėra galutinės priežastys endometriumo polipai, tačiau jų augimas gali turėti įtakos hormonų, ypač estrogenų. Dažnai nėra jokių požymių, tačiau kai identifikuojamas simptomai gali būti susiję su jo formavimas.

* Tarp mėnesinių kraujavimo atotrūkis

* Nereguliarus arba ilgalaikio menstruacinio kraujavimo

* Pernelyg sunkus menstruacinio kraujavimo

* Skausmas arba dismenorėja (skausmas su mėnesinės)

Diagnostika ir gydymas

Gimdos gleivinės polipų galima aptikti per išsiplėtimo ir curettage (D & C), kompiuterinė tomografija, magnetinio rezonanso, ultragarso ir histeroskopija. Histeroskopija yra procedūra, kai mažos apimties įterpiamas per gimdos kaklelį į gimdos ertmę ieškoti polipai ar kitos gimdos anomalijos. Gimdos gleivinės polipai gali būti pašalinti ir apdoroti per operuoti kiuretažas ar histerektomijos. Jei kiuretažas atliekamas, polipai gali praleisti tačiau sumažinti šią riziką, gimdos paprastai tyrinėję histeroskopija ties chirurgijos proceso pradžios. Didelis polipas gali būti supjaustytas į skyrių prieš visiškai pašalinti. Jeigu polipai yra rastų vėžio, gimdos reikėtų atlikti. Yra didelė tikimybė pasikartoti polipai net su pirmiau nurodytų būdų.

Komplikacijos ir rizikos veiksniai

Gimdos gleivinės polipai dažniausiai yra gerybiniai ląstelių. Jie gali būti ikivėžinio ar vėžiniai. Maždaug 0,5 proc endometriumo polipai yra adenokarcinomos ląstelės. Šios ląstelės ilgainiui išsivystyti į vėžį. Polipų gali padidinti persileidimo riziką moterims, kurios atliekamos apvaisinus in vitro, gydymas. Jei jie parengti šalia kiaušintakių, jie gali būti sunku tapti nėščia sukelti.

Gimdos polipai dažniausiai pasitaiko moterims jų 40s ir 50s. Moterys, kurioms didelės rizikos veiksniai yra tie, kurie yra nutukę, turi aukštą kraujo spaudimą. ir istorija gimdos kaklelio polipai jų šeimos.

Atsižvelgiant į tamoxifen ar pakaitine hormonų terapija gali padidinti rizikos veiksniai endometriumo polipai. Moterims, vartojančioms hormoninių viduje gimdos įtaisas, kuris turi aukštą levonorgestrelio galima sumažinti polipų skaičių. Vienas iš dešimties moterų gali endometriumo polipai, ir manoma, kad apie 25 procentų iš tų, kurie nenormalus kraujavimas iš makšties yra endometriumo polipai.

Orlando aborcyjna , buvo sukurta Dr James Pendergraft. Mūsų Florida abortų klinikoje siūlo naujausias, saugiausias ir pažangiausias technologijas teikti ne chirurgijos, medicinos ir chirurgijos aborto metodai, įskaitant aborcyjna Orlando. Dėl papildomos informacijos, įskaitant šeimos planavimą, apsilankykite mūsų svetainėje premjera. www.womenscenter.com