Kur ju blini veshje popullore në të stile burra, ju jeni duke stilet e madhe, vëmendje më të lartë në detaje gjatë ndërtimit. Folk planet klasik të prek dukshëm dhe detajet që e bëjnë secili prej këtyre rrobave një fitues në sy të saj dhe cilësisë. e veshjeve të burrave të këtij viti ka disa ndryshime, por në përgjithësi, harton ndërtuar mbi klasike të mëparshëm. Ka karakteristika që bartin të gjithë të gjithë linjën. Ato përfshijnë ngjyra natyrale, materialeve organike dhe natyrisht, logo Folk.

Folk këmishë standard ka një formë të gjirit xhepi kovë përfshirë lak fastening.It e saj vjen në ngjyrat e bollgur dhe marinës shirit, logo Folk është në bazën e çarë e fustanit dele. Detaje shtesë është bërë në neckline dhe në jakë tab . standard babagjysh këmishë jakë është një tjetër klasik i cili pasqyron vëmendje në detaje.

fibrave natyrore janë përdorur në shumë nga rrobat. Për shembull, këmisha standarde dhe jakë këmisha pambuku babagjysh janë 100 për qind. Folk Niset Tee është krehura triko pambuku, siç është ngjyra Tri bollgur. Pambuku është i njohur për cilësitë e tij breathable kështu që është e përkryer për veshin moti i ngrohtë. Ju mund të duken të mëdha pa marrë parasysh se sa të ngrohtë se është jashtë.

pambuku të përhershme ofron të njëjtën cilësi si pambuku standard në aspektin e rehati, por shton një fund që ndihmon për të parandaluar wrinkling për të cilat pambuku është i prirur. Shirit Folk në marinë me një underarm pambuku është një shembull i rehati dhe duket. Një tjetër tipar unik për këtë këmishë është e gishtit vrima të përfshira në të lartë pointelle prangat shtesë. Një errët pite marina thur ekuipazhit qafë përmban një dizajn të pajisur me arna trekëndëshin triko në bërryla.

Një tjetër alternativë për pëlhurë pambuku është leshi Merino. Kur kjo është përdorur veshje është e mrekullueshme për të zënë ngrohtësi në muajt e ftohtë të dimrit. Leshi i butë në të prekur si. I kuq i ndezur teknike bluzë AZ me neckline ekuipazhit karakteristika të një-shirit frymëzuar Aztec poshtë qendër të kthyer dhe një bazë ngjyrë të frymëzuar. AZ teknike triko marinës është gjithashtu në dispozicion në marinë me arrë kube buttons corozo natyrore. Ajo përmban një model asimetrike në çarë e fustanit që është një redesign e shesheve Folk.

Jeans mund të lahet xhins të tilla si ajo që gjendet në Edwin dhe bashkëpunim Folk që ka të përshtatet Edwin plus zakonisht karakteristika Folk. Zip Braille dhe rreshtim xhepi Aztechnical dizajnit janë pjesë e këtij ndërtimi. Të dy markat kanë simbole që janë gjetur në thumba, rrip mesi dhe buttons. Lani xhinse e cilësisë së mirë janë të ngjashme në stil, me vetëm ndryshme sy të xhins.

Një tjetër strukturë unike është gjetur në kontroll jargavani pardesy me mëngë reglan këmishë Folk. Një leckë Japanese me pambuk liri, dhe rami në ndërtimin është baza e rrobave. Rami është një fibra bimore gjenden në Azi i njohur si bari kineze. Fibër është i fortë dhe e ashpër, por i shndritshëm.

Kur ju blini veshje Folk ju po bëni pjesën tuaj të jenë të favorshme. Në të njëjtën kohë, ju mund të veshur rroba të rehatshme në kulmin e modës. pëlhura Easy kujdes dhe ngjyrat janë perfekte për veshin aktive.

Duke kërkuar për veshje të prodhuara nga materiale organike me vëmendje në detaje? Ne kemi marrë të ulët poshtë si të blejë Folk Veshje.