Masturbace může být mnohem víc než jen způsob, jak získat rychlý orgasmus. To může být dlouhotrvající a intenzivně radostný zážitek, pokud si to správná cesta. Můžete mít skvělý masturbace zážitek sám, spolu se svou ženou, nebo s kamarádem. Můžete si také vzájemně masturbovat navzájem. Zde je několik tipů, které můžete použít k získání tak vysoké zážitek je to možné.

- Set kromě dobré čas na masturbaci. Také to v teplé a pohodlné místo. Nalaďte světlo v místnosti k relaxaci a příjemné úrovni, ale nenechte se tím úplně tma.

- Sedni si v uvolněné způsobem, několik minut na stres dolů. Poslechněte si některé relaxační hudba nebo podívat se na nějaké erotické fotky. Šálek kávy nebo čaje v tomto místě vám pomůže stres dolů a zároveň pomoci vzbudit váš sexuální vzrušení.

- Pak opatrně sundat všechny vaše oblečení po jednom ve stejném uvolněné nálady. Začít užívat Vaši košili, pak kalhoty, pak váš tílko, a na poslední strip sebe úplně nahá tahem off vaše slipy.

- Pak ležel nebo sednout úplně nahá v uvolněné poloze. Můžete také zvolit, aby se posadili na první židli, a později během svého masturbaci můžete položit sami pohodlně na postel nebo nějaké jiné vhodné místo.

- Začněte svůj masturbace od laskal několika vaše smyslné částí těla, jako jsou vaše prsa a bradavky prsu, plocha pod ramena, břicho oblast, hýždě a stehen. Pak jemně přístup vaší intimní zóny s laskal pohyby.

- Pak začnou mazlení a stimulace vaše genitálie nebo váš rektální oblasti. Spread otevře svůj uzavřených oblastí se dostat na nejintimnější místa ve vašem těle vaše prsty. Ale stále to vše v uvolněné způsobem, aniž by cílem dosažení orgasmu.

-Budete už cítí intenzivní potěšení ve vaší intimní zóny, které vyzařují až do žaludku, se do stehen a nahoru podél vaší páteře.

- Take čas od času ruce pryč od vašeho intimního zón na pohladit jiné části těla. Při tom se můžete také natáhnout své tělo několika způsoby. Tím, že natáhne vaše končetiny a zároveň hladí vaše tělo, budete stimulovat mnoho erotických bodů kolem ve vašem těle, které přidávají na intenzitě a hloubku vaší celkové zkušenosti.

- Nakonec přišel čas podnítit vaše intimní místa silněji. Nyní intenzivně masturbovat svůj nejsmyslnější bodů, takže skoro dosáhnout orgasmu. Těsně před orgasmem je o nastat, přestanete stimulace a relaxace zcela některých momentech. Můžete si opakovat tuto akci mnohokrát. S trochou přípravy, můžete dokonce sami stimulovat tak, že vám trochu orgasmus, které nemají odnést vaše vzrušení.

- Nyní můžete dosáhl psychické a fyzické sexuální extáze neuvěřitelnou intenzitou, která zahrnuje celé tvé tělo a mysl.

- Nakonec nadešel čas k dokončení zkušenosti s velkým orgasmu. Jen stimulovat vaše pohlavní orgány silně a trvale, abyste dosáhli plné vyvrcholení.

- Ale poté, co vaše vyvrcholení budete stále dochází úžasná věc. I když se cítíte naprosto spokojen a uvolněně, stále pocit, že intenzivní sexuální extáze ve vaší intimní zóny, zbytek těla a mysli, a můžete položit na dlouhou dobu zcela uvolněná a vychutnat si tyto nádherné pocity.

- Po určité době, kterou v tomto režimu uvolněně, můžete však někdy zažít vznik nové plné vzrušení a pocit nutkání masturbovat na nové celkové vyvrcholení. Pak se to. Po druhé či třetí celé vyvrcholení se budete cítit ještě stále hlubší spokojenosti. Pravděpodobně budete také cítit velmi unavený, ale ve velmi dobrém slova smyslu.

Knut Holt je internet marketingu a spisovatel se zaměřením na zdravotní předměty a erotičnost. K informacím zdraví FIND, výrobky ke zvýšení sexuální rozkoš a přírodní léky proti mnoha běžných onemocnění, navštivte:

http://www.abicana.com

Tam jsou rady a přípravky proti muži a problémy žen, UTI, kvasinková infekce, přes-váha, nachlazení, chřipka, alergie, akné, otoky, hypotyreóza, deprese, hemoroidů, srdeční a oběhové potíže, zažívací onemocnění, revmatismus a další.