Priimti informacija pagrįstą sprendimą dėl aborcyjna faktų

Aborcyjna arba medicinos abortų sukeltų per du vaistai, Mifepristone (RU 486) ir Misoprostolu kartu išgėrus. Medicinos abortas gali būti kreipiamasi į moterų, yra mažiau nei 9 savaičių nėščia, nes ji yra saugi ir veiksminga per šį laikotarpį. Nėštumo pirmiausia turėtų būti patvirtinta, ir tada į gydytoją reikalavimai.

Kai nėštumas yra patvirtintas, ultragarso daroma siekiant nustatyti, ar nėštumas yra mažesnis nei 9 savaičių. Aborcyjna Tada nustatyta sąlyga, kad moteris atitinka visus kitus būtinus medicinos kriterijus. Iš aborcyjna darbo yra toks:

Mifepristone yra pateiktas pirmasis trukdo hormono progesterono, kuris būtinas siekiant išsaugoti nėštumą. Gimdos gleivinės prasideda mesti ir gimdos kaklelio minkština nes progesterono ir kai kraujavimas gali atsirasti nepraeinamumas. Antrasis vaistas, Misoprostolu skiriamas 24-72 valandų, kuris sukelia gimdos sutartį ir išsiųsti nėštumo audinių per 6-8 valandas. Narkotikais, Mifepristone ir misoprostal yra FDA patvirtintas.

Kraujavimas priklauso nuo moters moteris po pirmosios dozės. Kai kurie lengvas kraujavimas, o kitos stiprus kraujavimas. Keletas neturi kraujavimas iš viso iki antrojo narkotikų, Misoprostolu nurijus. Mizoprostolu priežastis cramping, kraujavimo ir krešėjimo kartais per 20 minučių vartojo ir labiausiai moteris nutraukti natūraliai per 6-8 valandas. Cramping gali vykti bangų svyravimų intensyvumas ir sunkesnių kraujavimų, nei mėnesinių reikėtų tikėtis. Tai tęsiama po priežiūros patikrinimas siekiant užtikrinti, kad abortas yra baigtas. Jei ne, aspiracija abortų (įsiurbimo metodas) turės būti padaryta.

Nors medicinos abortas yra saugus, tai ne be šalutinio poveikio ir turi savo dalį rizikos. Šalutinis poveikis gali būti pykinimas, vėmimas, stiprus kraujavimas ir cramping, galvos skausmas ir viduriavimas. Rizika apima labai stiprus kraujavimas ir retais atvejais, neišsamios abortų (kai kurios nėštumo audinio paliko), pagal kurią siekis abortas turi būti padaryta, kad užbaigti procedūrą. Kraujo perpylimas gali prireikti kai kuriais atvejais. Didelė rizika, vaisiaus deformacijos negali būti atmesta galimybė, jei nėštumo ir toliau po to, kai šių vaistų.

Moterys turi atitikti tam tikrus kriterijus, atlikti medicinos abortų

Nėštumo turi būti mažesnė kaip 9 savaičių amžiaus, o moteris turi duoti sutikimą nori ir turėti prieigą prie patikimų transporto ir telefono ryšio į kliniką. Ligoninės turi būti ne daugiau kaip 2 valandas išvykus iš kur jis gyvena, ir ji turėtų turėti galimybę atvykti 1-3 tolesnių. Jos sutikimas chirurginio aborto taip pat reikalaujama, jei nepilnas abortas. Moteris negali būti tinkamas medicinos abortas jei ji krešėjimo problemos, anemija, širdies problemos, diabetas, antinksčių nepakankamumas, sunkus viduriavimas, masė, kiaušidės arba vamzdžiai, paveldėtas porfirija ar alergija bet prostaglandinų vaistais. Jei negimdinis nėštumas yra įtariamas, medicinos abortas negali patarti.

Aborcyjna buvo nustatyta, kad 95-97% sėkmingai nutraukti nėštumą.

Teisinis Abortas Autorius Pill klinika . Dr James S. Pendergraft pradėjo aktai aborcyjna klinika kovas 1996 teikti visą spektrą sveikatos apsaugos moterims, įskaitant aktai abortų klinikoje , fizinius patikrinimus, šeimos planavimo, konsultavimo, laboratorinės paslaugos ir lytiniu keliu plintančių ligų atrankinės patikros ir konsultacijos.