TheRussianStore.com nedávno pridaná strihaného Beaver a pánske klobúky Mink v rôznych štýloch. Dámske baranice v širokej škále štýlov. V dnešnej móda, ženy hľadajú teplo a pohodlie práve tak ako štýl. Špecializujeme sa na zákazkovú baranice. Naše Blue Fox a Silver Fox Kožušiny majú dlhú a plnú srsť, ktorá bude určite urobiť dojem.

Nielen perfektnú kombináciu štýlu a pohodlia, ale aj skvelú bilanciu módy a praktickosti. Ak sú tieto dovážané klobúky sú dostatočne teplé nosiť počas ruskej zimy, potom sa bude viac než vyhovovať vašim potrebám, pokiaľ ide o teple. Ponúkame kožušiny, umelé kožušiny a odrôd.

Ruská Store je váš zdroj pre dovážané ruskej hniezdenia Dolls, Amber šperky, pravoslávne ikony, šály a baranice . Okrem baranice, sme tiež znášať rôzne ruské vojenské čiapky, ruské vojenské emblémy a medailí, rovnako ako baniek sa sovietskymi insígnií. Ruská obchod ponúka tradičné baranice a vojak klobúky s kožušinou a faux-kožušiny pre mužov a ženy. Ruská Store.com je originálny, vyrobené v továrňach, ktoré kedysi dodávali vysoko postavenými úradníkmi a politbyra sovietskej armády.

Navštívte nás nájsť dovezené ruskej hniezdenia Dolls , Amber šperky , baranice , sklenené figúrky a ďalšie. Sme pyšní na naše vlastné ja skvelé služby zákazníkom, veľmi kvalitný a veľký výber unikátnych darčekov a zberateľské predmety:. Pre bližšie informácie http://www.therussianstore.com/fur-hats.html