Egzema yra lėtinė odos negalavimą suteikti šie simptomai: sausas ir grubus odos paraudimas, niežulys, mažos papulių ir mažos pūslės pripildytas skysčio. Pūslių plėtoti į mažas arba didesnis paviršiaus opos, kurios sukelia ašaros, lėtai ir vilnos. Oda gali sukietėti ir sutirštės. Išorinėje srityje oda gali pleiskanoti, kai kuriose srityse ir pernelyg pigmentacija gali vystytis.

Simptomai dažnai yra mažos arba didelės aiškiai uždarose teritorijose ir neretai simetriška modelis abiejose kūno pusėse. Egzema paprastai periodiškai užvirti ir nurimti.

Egzema yra dažniausiai vaikams. Tačiau taip pat suaugusieji gali gauti egzema ir dažnai didesni tipo kaip vaikystėje egzema. Būklė gali tapti lėtinis ir tęstis mėnesius ir metus. Svarbi priemonė, šios ligos yra uždegimai. Audinių signalas medžiagų, tokių kaip histamino atpalaidavimo sukelia daugelio uždegimo simptomus.

Yra dvi pagrindinės kategorijos, egzema. Atopinis egzema vidaus priežasčių, kurios menkai supranta, bet paveldėjimo vaidina sukelia vaidmuo. Dirginantys arba alerginė egzema sukelia nuo veiksnių, kelių rūšių, kurie liečiasi su oda, reakcijos ateiti į organizmo maisto ar įkvepiami su oru. Dvi rūšys nėra allways aiškiai atskirti, nes atopinė egzema gali būti agravated pagal dirgiklių.

Veiksnių, sukeliančių alerginių ar dirginančios egzema yra daug, kai kurie pavyzdžiai: muilas, kosmetika, saulės spinduliai, sausas oras, šaltas oras, riešutų, pieno, pieno produktų, maisto papildų ir kapstytis iš drabužių. Tam tikromis sąlygomis gali suteikti egzema, kaip komplikacija, pavyzdžiui, infekcijų, sergantiems varikoze, ir neplautas, seborėjinis odos.

Jeigu egzema pasireiškia per arba iškart po poveikio kai kurių cheminių ar fizinių veiksnių, dirginantys arba alerginė egzema dažnai bus teisė diagnozę. Gydytojai taip pat gali dažnai bandomųjų tirpalų iš labiausiai paplitusių alergenų ant odos ir tokiu būdu aptikti sukelia agentas egzema.

A trina įpročiai ir braižymo gali sukelti egzemą ne zonos dažnai yra trinamas. Kadangi nepatogu jausmus odos sukelia egzema gali asmuo RUB susijusias dalis, jau egzema gali būti dar labiau sunkino trynimosi arba braižymo. Odos įtakos egzemai gali būti lengvai užkrėsti mikroorganizmais, kad pablogėtų sąlygos.

Šios priemonės gali būti naudinga bet egzema natūra:

- Čia galite rasti kremai ir losjonai padeda nuo egzema darant daug kartu veiksmų: minkština odą, apsaugo nuo išorės poveikio odai, mažina uždegimą, drėkina odą, mažina niežėjimą, naikina bakterijas ar grybus, pašalinant svarstyklės ir paskatinti gijimą opos bei žalos atlyginimo.

- Kai kurie iš šių aktualių teisės gynimo priemonės būtų visiškai sudarytas iš natūralių komponentų, kiti gali būti natūralūs ir sintetiniai ingredientai kartu. Ingredientai, kad kiekvieną iš išvardytų poveikis sujungė. Riebi medžiagų, kurios suteikia keletą poveikį tuo pat metu dažnai svarbus ingredientų.

- Kai kurie iš šių aktualių narkotikų vartojimą steroidinių hormonų sumažinti uždegimą. Tačiau yra keletas prieš narkotikų vartojimą, kurių sudėtyje yra steroidų, ypač ilgą laiką naudoti, skepticizmas dėl steroidų gali suteikti odos atrofijos.

- Kovos su histaminic geriamųjų vaistų kartais nustatytą gydyti egzema. Pagrindinės naudoti šiuos vaistus yra sumažinti uždegimą.

- Taip pat žodžiu tablečių pagaminti iš natūralių ingredientų pateikimą į rinką gydyti egzema. Tokios piliulės taip pat darbo, mažinant uždegimą, skatina gijimo ir tiekti medžiagas odos gijimą.

- Pavyzdžiui, sudedamųjų dalių, kad galima rasti gamtos žodžiu ir aktualūs gynimo būdų egzema yra: seleno, cinko, omega-3-aliejus, saulėgrąžų ekstraktas, pieno dagilis ekstraktas, alyvuogių lapų ekstraktas, gama-linoleno rūgšties, vynuogių sėklų ekstraktas, tipo kolageno II, hialurono rūgštis ir chondroitino sulfato.

- Tų sudedamųjų dalių selenas, omega-3-aliejus, gama-linoleno rūgšties, pieno dagilis ekstraktas, alyvuogių Noriai ekstraktas ir saulėgrąžų ekstraktas sumažinti uždegimą, bet ir skatinti gijimą. Cinkas, vynuogių sėklų ekstraktas, kolagenas II tipo, hialurono rūgštis ir chondroitino sulfatas trukdyti audinių destrukcijos ir skatinti gijimą. Tepaluotas medžiagas taip pat odos minkštesnė, elastingesnė ir padėti takas atstumu skales.

- Vengti streso ir vis gilesnę atsipalaidavimo reguliariai gali padėti trukdyti egzema deglo viršų. Meditacija yra geras būdas gauti gilesnę atsipalaidavimo.

Iki egzema sukelia alergiją ar dirginimas iš medžiagų, siekiant išvengti poveikio, gali dažnai išgydyti sąlyga. Kartais gali būti sunku išvengti kontakto su sukelianti medžiaga, todėl iš esmės yra aplinkos dalis, arba dėl to sukelia medžiagos, nėra žinoma.

Jis taip pat gali būti sunku sužinoti, ar egzema yra tikrai sukelia visiškai ar iš dalies kai kurių alergenų arba dirginanti. Jeigu egzema suteikia daug problemų, todėl gali būti naudinga išbandyti, jei kai kurių išorinių faktorių sukėlėjas, kurį bandote pašalinti veikia keli veiksniai, vienas po kito:

- Pabandykite pašalinti arba pakeisti iš muilų ir kosmetikos naudojamas ant odos. Taip pat galite pabandyti atimti ar keitimusi ja, skalbimo priemonių, naudotų interjero aplinka ir baldai.

- Stenkitės iškirpti tam tikram laikotarpiui šių maisto produktų rūšimis, viena po kitos: Pienas ir pieno produktai, kviečių produktų, rūgščių vaisių, kiaušinių, riešutų ir jūros gėrybės, taip pat stengiasi išvengti maisto, kurių sudėtyje yra cheminių priedų, konservantų ir dažiklių.

- Griežčiau valymas savo drabužius, jūsų lova dangų ir savo namų viduje gali atimti erkės, pelėsiai ir dulkių, kad jūsų oda reaguoja su.

- Jei naudojate specialias chemines medžiagas savo darbą ir patiria tas, įdiegti priemonių, kad cheminių medžiagų, nebus sąlyčio su oda ar ne išeiti į orą, kad jums kvėpuoti.

- Jei savo kasdieniame gyvenime, aplinkoje yra neįprastai sausi, neįprastai drėgnas, šaltas, šiltas arba visiškai saulėje spindi, pabandykite pakeisti šias sąlygas. Jei tai neįmanoma, kremai, siekiant apsaugoti jūsų odą gali būti naudinga.

Knut Holt yra interneto konsultantas ir rinkodaros Dėmesio skyrimas sveikatos priežiūros elementų. Norėdami rasti gamtos vaistai nuo egzema, aknė, psoriazė, karpų, rosacea, Vitiligo ir kitų odos problemų, apsilankykite: ---

http://www.panteraconsulting.com/shop5.htm

Norėdami pamatyti produktų gydyti bendrosios sąlygos, pavyzdžiui: hipotireozės, depresija, nutukimas, alergija, edema, hemorojus, vidurių užkietėjimas, širdies ligomis, reumatas ir kiti, apsilankykite: ---

http://www.abicana.com

Čia taip pat rasite informaciją ir produktų sritis, hobis, automobiliai, juvelyriniai dirbiniai, laikrodžiai ir elektronika.