Alpine slaidid, ratsutamine, kuumaõhupalliga seljas, panning kulla, biking alla Peak 8: Mida kõik need on ühist? Need kõik on Breckenridge tegevust saab nautida suvel.

Kui enamik inimesi mõtleb Breckenridge, nad kujutlevad swooshing alla tuhkja nõlvade all crystal sinine talvel taevas. Paremini hoitud saladus on see, et Breckenridge on pakatav suveürituste perede, paaride ja seiklus samasugused. Heitke pilk kõik ala pakub.

Harrasteita Breckenridge

Mägirattasõidule - Alates pool päeva treks vaevaline nädalal pikki teekondi, leiad õige tase seiklus ja väljakutse näiliselt lõputu suusarajad kogu tippkohtumise maakonnas. Tegelikult USA Today nimega Breckenridge üks "Top 10 Kohad Take Lapsed Bike Ride". Tooge oma, või tabas jalgrattapoodide linna rentimise eest varustust ja küsida mõned tasuta kaarte ja rada giidid enne reisile minekut.

Golf - Lööb lingid võtab täiesti uue tähenduse siin. Nagu suvel tegevust Breckenridge, golf ei saa võita! Külasta peen Jack Nicklaus projekteerimise Breckenridge Golf Course, või hämmastavalt ilus Raven Kolm Peaks Silverthorne.

Veesport - Kui vesi on su õnnistus, leiad siit. Alates maailmatasemel valge vee rafting, et idülliline järv paadi, Breckenridge suvel on puudust vee baasil tegevust. Rent oma veesõidukid järve Dillon Boat Rentals, või võtke üks paljudest Colorado rafting ettevõtete valdkonnas.

Family Fun suveürituste Breckenridge

Peak 8 Fun Park - Nothing beats squeals ja Giggles lastest, kui nad swoosh alla Alpine slide Peak 8 Fun Park. Pärast saad oma adrenaliini pumpamiseks suurel slaidid, proovida mõned mini-golf või lasta neil eksida sokkelosta. Selles on lõbus ja unustamatu perepäev.

Ratsutamine - Täieliku keelekümbluse arvesse loomulikku ilu ala, viia pere Breckenridge Ratsutamine Tallid. Nad on rohkem kui 100 hobust kättesaadavad, temperaments sobiks igasugune rattur. Get off maanteelt suusarajad, ja kogemusi Breckenridge, nagu see oli 100 aastat tagasi. Nad võivad isegi tulla noorima lapse, pöörates erilist abi töötajad.

Romantiline suveürituste Breckenridge

Railroad Rong Rides - Taste gourmet veinide ja nautida maitsev hors d'Œuvres sõites Georgetown Loop Railroad. Üks originaal turismiatraktsioonide ala, raudtee on delighting külastajat alates 1884. Tooge oma parima poiss või tüdruk ja imama ajalugu ja romantikat raudtee.

Hot Air ballooning - Määra oma vaatamisväärsuste taevas kõrge ja vaata piirkond kuumaõhupalliga. Sa tegelikult osaks maastik nagu te hõljumine üle Breckenridge. Vaata kõiki suveürituste õhust, ja laine maale suunduvate turistide allpool. Tagatud olema unustamatu kogemus, teie lend hõlmab klassikalise muusika, šampanja, hommiku-ja DVD suveniiri.

Mis siis valida, leiad suveürituste ohtrasti Breckenridge ja seda ümbritsev ala. Mõtle suvel Breckenridge!

Laura Fisher on omanik Ski Colorado Puhkemajad mis pakub Breckenridge Lomakohde sh suusa-in ski-out Kaplinski ja ilus Breckenridge kodudes. Lisateavet suveürituste Breckenridge ja räägi meile Breckenridge Lomakohde.