כולם כבר כותבת מאז הגן, אך רבים עדיין יש בעיה כאשר מדובר בחיבור מאמר. לפעמים אתה לא יכול שלא לתהות, "למה זה כל כך בלתי אפשרי עבורי לכתוב את החיבור שלי?" ובכן, לא לדאוג יותר! זה לא בלתי אפשרי, אתה פשוט לא מודע איך לשים מילים יחד לבוא עם החיבור המושלם.

כתיבת קורות חיים היא בעצם הצבת המחשבות שלך על נושא מסוים על הנייר, ולא אומרים בקול רם - בו הוא מדבר. אז אתה רואה, איך אתה מדבר הוא בעצם איך אתה כותב. אז תשאל את עצמך, כאשר מענה לשאלה, איך אתה מצליח לענות על זה --- טוב? לכן, בדרך כלל, אותם כללים חלים על איך לכתוב חיבור וכיצד להכין תשובה או דיבור על משהו.

להלן מספר דרכים כיצד לכתוב חיבור - חיבור מושלם:

בחר נושא
זהו בדרך כלל הצעד הראשון בכתיבת המאמר. ראשית, יודע מה אתה הולך להיות דיון או מדבר אל הקוראים שלך. אם זה משהו שאתה מכיר, אז אתה יכול לנצל את הידע שלך בנושא. אם לא, לקחת את הזמן כדי מחקר על זה - זה חשוב כדי לקבל את הזכות העובדות.
תוכנית מסה
זה המקום שבו אתה אוסף רעיונות להיות "אסף" את הפסקאות שלך. לרשום את הדברים הבאים: מי, מה, מתי, היכן, למה, איך, אם השאלות הללו ניתן לענות על תוכנו של המאמר שלך, אתה על המסלול הנכון.

כתוב טיוטה
זהו חלק כתיבת קורות חיים הוא המקום שבו אתה פשוט נשכב הרעיונות שלך בצורה שאתה כנראה הולך להגיד את זה. השורה הראשונה מבטאת לקורא מה במסה כל העניין. זה שייך בפסקה מבוא - פסקה קצרה אשר מציג לקורא את מה החיבור הוא כל העניין, אבל לא להסגיר יותר מדי מידע על זה.
הבא הוא גוף המאמר, אשר עשוי להיות מורכב של חמש או יותר פסקאות. חלק זה מספק מידע לקורא על הנושא. לבסוף, המסקנה היא פסקה קצרה המסכמת את המידע של הגוף, restates את הרעיון העיקרי ומניחה קרוב המסה.

להגיה ועריכה
כפי שאתה כותב טיוטה שלך, אתה פשוט להתמקד נשפך החוצה את הרעיונות שלך. אז ברגע שעשית את זה, לקרוא אותו שוב. אתה עשוי להבחין בכמה משפטים כי נראה מיותר, או כמה טעויות כתיב, שגיאות דקדוק, וכן הלאה. זה גם החלק שבו אתה לסקור את התוכן עבור פלגיאט. גניבה ספרותית היא לא מילה גסה --- כדי להיות בטוח שאתה לצטט הפניות שלך בהתאם. זה המקום שבו אתה "פולני" החיבור שלך.
לאחר שסיימת עם זה, החיבור שלך יהיה מוכן לפרסום, או פשוט כניעה הפרופסור שלך. כיצד לכתוב חיבור לא קשה. אז עכשיו אתה לא תהיה תוהים, "איך אני יכול לכתוב את החיבור שלי בצורה מושלמת?" אתה כבר יודע, אז קדימה להתחיל לכתוב!